خانه / آموزش Power BI / درس پنجاه و دوم – ساخت اپلیکیشن

درس پنجاه و دوم – ساخت اپلیکیشن

در این درس ، شما با مصنوعاتی که از قبل در Power BI وجود دارد یک اپلیکیشن ایجاد می کنید و سپس برنامه را با همکاران خود به اشتراک خواهید گذاشت.

در  Power BI Service، در My Workspace برنامه ای ایجاد می کنید که شامل داشبورد ، گزارش زیر ین و مجموعه داده های شما می باشد. سپس برنامه را با افراد سازمان خود به اشتراک می گذارید تا آن ها نیز بتوانند از مصنوعات استفاده مجدد کنند. در نمای لیست فضای کار ، می توانید انتخاب کنید که کدام داشبورد ها و گزارش ها در اپلیکیشن قرار گیرند.

برای شروع فرایند ایجاد و انتشار برنامه از فضای کاری ، دکمه Publish app (انتشار برنامه) را در قسمت بالای سمت راست انتخاب کنید.

در تنظیمات Setup ، نام و توضیحات را کامل کنید تا به افراد در یافتن برنامه کمک کنید. برای شخصی سازی آن می توانید یک تم رنگ تنظیم کنید. همچنین می توانید یک لینک به سایت پشتیبانی اضافه کنید.

انتخاب کنید که برنامه برای افراد خاص توزیع شود و یا به گروه ها، سپس بک عنوان به برنامه بدهید. در کادر Description ، توضیحات مفصل ارائه دهید تا مردم بدانند برنامه شما چه چیزی ارائه می دهد.

در پایین دیالوگ باکس ، می توانید تصویری را برای برنامه آپلود کنید و سپس داشبورد را برای گنجاندن در برنامه انتخاب کنید. وقتی انتشار دهید ، برنامه به گالری محتوای سازمان اضافه می شود.

منبع

درباره‌ی مهدی موسوی

Avatar

همچنین ببینید

درس چهل و هشتم – انتشار گزارش های Power BI Desktop

Power BI داده و گزارش شما را که شامل Visualization، Query و Custom Measure می شود، یسته بندی کرده و در Power BI Service آپلود می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معادله امنیتی (فقط عدد بنویسید) *